חיית מחמד

הנרי (רמי הויברגר) וזוגתו כריסטין (נתי קלוגר) רבים כל הזמן. שניהם דעתנים, שנונים וצינים. היא דורשת ממנו מתנה כדי להוכיח את אהבתו אליה: חיית מחמד. היא מתכוונת לכלב, הוא מביא לה דג זהב! וכך הופך פיניון, דג הזהב התמים, לקלף המיקוח של מערכת היחסים המטורפת הזאת, שאליה יתוסף ז'אן-פייר (דב נבון), אורח מסתורי מהעבר של כריסטין, ודוניה (ירדן גוז), צעירה לבבית שרק מסבכת את המסובך עוד יותר. פיניון הדג הופך לכותל הדמעות של כל הדמויות ובאופן קסום גם מצליח לספר לנו על כך.

 קומדיה חדשה פרי עטו של פרנסיס ובר ("לצאת מהארון", זוכת פרס התיאטרון – הקומדיה של השנה), מלאכת מחשבת של הומור ופנטזיה, רצופה בהפתעות מוטרפות וחינניות. מרוב צחוק, כבר לא יודעים למה לצפות!

משך ההצגה: כשעה וחצי ללא הפסקה

הביקורות משבחות

"קומדיה מבדרת וקולחת… העיבוד החדש למחזה של פרנסיס ובר המפגיש את רמי הויברגר ודב נבון על במה, ייתן לכם אתנחתא קומית מהחיים וחיבור ליום יום שכולנו מכירים… ההצגה מצליחה לתקשר מתוך שרשרת הסיטואציות ההומוריסטיות דילמות שכל אחד יכול להזדהות עימן, בעיקר בהקשר לבדידות שלעיתים נוצרת בתוך זוגיות… ורגעי קסם המציגים את היחסים המיוחדים שנרקמים בין אנשים לחיות המחמד שלהם שחושפים משהו עמוק ובסיסי על הנפש האנושית וחולשותיה, והוא עד כמה אנחנו לפעמים מצליחים להיות אמיתיים, נטולי אגו ומשוחררים ממשחקי כוח רק עם מי שלא יכול לענות לנו חזרה" עכבר העיר