דלג לתוכן דלג לפוטר

הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות עליונה בהענקת את השירות המקצועי והטוב ביותר לכלל הגולשים.

 

השקענו מאמצים על מנת להנגיש את אתר האינטרנט לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות.

האתר עומד בהנחיות הנגישות ברמה AA.

 

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לתקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות – התאמות נגישות לשירות (התשע"ג 2013) ובהתאם לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיות
2.0 WCAG לרמה AA.

 

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות לגלוש בו בצורה חלקה, כמו כל גולש אחר.

 

אמצעי הנגישות באתר

עמודי התוכן כתובים בצורה ברורה וקריאה וכן ישנה חלופה טקסטואלית לתמונות ומדיה.

קוד HTML ומבנה הכותרות והעמודים מסודרים בהיררכיה תקינה לפי סדר חשיבות.

ניתן לגלוש באתר בעזרת מקלדת בלבד על ידי שימוש במקש TAB למעבר בין קישורים.

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות ותוכנות הקראת מסך.

ניתן לשנות את גודל הגופן המופיע באתר, להגדילו או להקטינו.

ניתן לשנות את צבעוניות האתר ולקבוע יחס ניגודיות גבוה.

ישנן הנחיות ועזרה להזנת קלט בטפסים

ישנה אפשרות לדלג לתפריט, לתוכן המרכזי בעמוד ולתפריט הנגישות.
ישנה אפשרות הדגשת קישורים.

 

עמודים שאינם נגישים

כל העמודים באתר זה נגישים למעט עמודים או אלמנטים שמקורם באתרים חיצוניים.

 

אנו ממשיכים במאמצנו לשיפור נגישות האתר ונשמח לקבל הצעות והערות בנושא.

 

 

נגישות בתיאטרון בית ליסין

תיאטרון בית ליסין ע"ש ברוך איבצ'ר הונגש לאחרונה במסגרת שיפוצו והרחבתו.

התיאטרון ניבנה והונגש בהתאם לתקנות ולתקנים המעודכנים נכון לעכשיו. פעולת ההנגשה לוותה על ידי צוותי יועצים מן השורה הראשונה וקיבלה את כל האישורים הנדרשים על פי החוק.

דרכים נגישות: קיימות דרכים נגישות אל כל אולמות המופעים ואל כל אולמות הפואיה מהמדרכות הגובלות ובמיוחד מהפסאג' הוותיק ששופץ וצורף לפרויקט המורכב. קיימת דרך נגישה אל קופות התיאטרון ואל בתי הקפה, כמו גם אל חדרי האומנים וכמובן אל האולמות וביניהם.

התמצאות: חללי התיאטרון הפתוחים כמו גם הסגורים, שולטו במלואם, החל משילוט ראשי כללי וקומתי, דרך שילוט הכוונה אל החללים הפרטניים, וכלה בשילוט זיהוי לכל מקום בנפרד. מערכת השילוט תוכננה ובוצעה בהתאם להנחיות תקני הנגישות המלאים כך שתשרת את כל האנשים, לרבות אנשים עם מוגבלות הראייה, אנשים עם מוגבלות קוגניטיבית וקשיים אחרים, ולכן נוספו לשלטים הכתובים גם שלטים גרפיים (פיקטוגרמות).

תנועה אופקית: בתיאטרון בית ליסין ע"ש ברוך איבצ'ר קיימים חיבורים אופקיים בין החללים השונים באמצעות מהלכי מדרגות נוחים ורחבים ובאמצעות מערכת כבשים תקניים. המדרגות כולן כוללת מערכות סימנים ובתי אחיזה מלאים, לטובת אנשים עם מוגבלות בראייה, כך שיוכלו לנוע בהן בביטחון מלא. קיימת גישה מלאה אל המזנונים הממוקמים בלובאים, כולל נגישות מלאה לקבלת השירות במקומות אלו.

תנועה אנכית: בין מפלסי התיאטרון השונים, החל ממפלס הפסאג' החיצוני, מגשרות מעליות רבות, רחבות ומודרניות הכוללות את מערכות השמע והמערכות החזותיות לטובת אנשים עם מוגבלות בראייה ואנשים עם מוגבלות בשמיעה, כמו גם לטובת אנשים עם מוגבלות קוגניטיבית נפשית או שכלית. המעליות בהיותן תאים נעים, עוצבו כך שינחילו שקט חזותי וסביבתי מלא למשתמשים בהן. הן מצוידות במקשים מובלטים, בתוספת כתב ברייל עליהם,  בחיווי קולי לכל לחיצה על מקש בתוך התאים ומחוצה להם, כריזה קולית כולל תוכן בכל תחנת עצירה, ומאחזי יד בתוך התאים.

שירותים נגישים: במפלסי הבניין ממוקמים מספר תאי שירותים נגישים מודרניים, מאובזרים ומצוידים באופן מלא ועל פי דרישות והוראות הניגשות האחרונים ומשולטים בהתאם.

התאמות לאנשים עם מוגבלות חושית: בנוסף לנכתב לעיל בנושא זה, עבור אנשים עם לקות חושית, קיימת מערכת מידע קולי, שילוט הכוונה נגיש, מערכות שמע ואזניות לכבדי שמיעה. כמו כן קיימות עמדות מידע נגישות למוגבלות פיזית וחושית.

מקומות מיוחדים לאנשים עם מוגבלות בניידות: בכל אחד מאולמות התיאטרון, קיימים מקומות פנויים למיקום אנשים המתניידים בכיסאות גלגלים או כאלו המתקשים בניידות, בהתאם להוראות ודרישות התקנות והתקנים.

חניה לנכים: ברחוב פרישמן בחזית התיאטרון – 4 מקומות חניה, ברחוב פרוג פינת בן עמי – 2 מקומות חניה, ברחוב הס – 2 מקומות חניה, בחניון תל נורדאו.

רכז נגישות: איציק סלחג'י  Izhak@lessin.co.il

x
Call Now Button