הילה רהב – יו"ר אגודת הידידים של תיאטרון בית ליסין

מברכים בחום את הילה רהב, שהתמנתה לתפקיד יו"ר אגודת הידידים של תיאטרון בית ליסין. הילה רהב תחליף את ג'ני ברנדס, שכיהנה בתפקיד החל מיום הקמת אגודת הידידים. עם סיום תפקידה, תשמש ג'ני ברנדס כנשיאת כבוד של אגודת הידידים.
אגודת הידידים של תיאטרון בית ליסין הוקמה ב-2006 ומונה למעלה מ-300 ידידים. פעילות האגודה נועדה להעצים את התיאטרון ולהגדיל את התמיכה בו. הילה רהב נכנסת לתפקיד עם הכניסה לבניין החדש של תיאטרון בית ליסין ולעידן היסטורי, שבו יהיה לתיאטרון בית עם שני אולמות. הילה רהב תסייע בגיוס תרומות למבנה, פרויקטים מיוחדים והאדרת שמו של התיאטרון.
ציפי פינס: "אני מברכת את הילה רהב ושמחה שהסכימה לקחת על עצמה את תפקיד יו"ר אגודת ידידי בית ליסין. אני בטוחה שביחד נגיע להישגים מרשימים. לאגודה תפקיד משמעותי בסיוע לפעילות השוטפת של התיאטרון, בעיקר עכשיו, לקראת הכניסה ההיסטורית למשכן החדש. אני מודה לג'ני ברנדס על עבודה משותפת ארוכת שנים. ג'ני ליוותה את האגודה והתיאטרון באכפתיות ובאהבה, ויש לה חלק חשוב בהקמתה וביסוסה של אגודת הידידים של תיאטרון בית ליסין".
הילה רהב: "אני מאוד שמחה על האמון הרב שקיבלתי מהנהלת תיאטרון בית ליסין, בהנהלתה של ציפי פינס, ובברכתה של ג'ני ברנדס, חברתי הטובה, שכיהנה כיו"ר אגודת הידידים מעל 10 שנים. כולי תקוה שבכוחות משותפים נוכל לעזור לתיאטרון בית ליסין להגשים משאלות רבות. אגודת הידידים היא משענת חזקה ואיתנה למען התיאטרון, שהינו מהמובילים במדינת ישראל".