לוח הצגות

דיזנגוף 1 דיזנגוף 2 מוזיאון א''י בית ציוני אמריקה בית ציוני אמריקה
(אולם ZOA)
יום תאריך
שעה הצגה
שעה הצגה
שעה הצגה
שעה הצגה
שעה הצגה
ה 19/9/2019
20:30 עבדאללה שוורץ
20:30 משרתם של שני אדונים
ו 20/9/2019
21:30 עבדאללה שוורץ
21:30 משרתם של שני אדונים
ש 21/9/2019
21:00 עבדאללה שוורץ
18:00 משרתם של שני אדונים
ש 21/9/2019
21:00 משרתם של שני אדונים
א 22/9/2019
20:00 עבדאללה שוורץ
ב 23/9/2019
20:30 עבדאללה שוורץ (כתוביות עברית)
20:30 קופסה שחורה
ג 24/9/2019
11:00 קופסה שחורה
ג 24/9/2019
20:30 קופסה שחורה
ד 25/9/2019
20:30 משפחה חמה (כתוביות עברית)
20:30 קופסה שחורה
ה 26/9/2019
20:30 משפחה חמה
20:30 דברים שאני יודעת (כתוביות אנגלית)
ו 27/9/2019
21:30 משפחה חמה
21:30 דברים שאני יודעת
21:30 שיעור ריקוד
ש 28/9/2019
21:00 משפחה חמה
18:00 דברים שאני יודעת
21:00 שיעור ריקוד
ש 28/9/2019
21:00 דברים שאני יודעת
ג 1/10/2019
21:00 משפחה חמה
ד 2/10/2019
20:30 קופסה שחורה
20:30 שיעור ריקוד
ה 3/10/2019
20:30 היורשת
20:30 קופסה שחורה
20:30 שיעור ריקוד
ו 4/10/2019
21:30 היורשת
21:30 קופסה שחורה
21:30 שיעור ריקוד
ש 5/10/2019
21:00 היורשת
21:00 קופסה שחורה
21:00 שיעור ריקוד
ב 7/10/2019
20:30 עבדאללה שוורץ
20:30 לילה אחד, מרקוביץ'
ה 10/10/2019
20:30 עבדאללה שוורץ
20:30 לילה אחד, מרקוביץ'
ו 11/10/2019
21:30 עבדאללה שוורץ
21:30 לילה אחד, מרקוביץ'
ש 12/10/2019
18:00 עבדאללה שוורץ
21:00 לילה אחד, מרקוביץ'
ש 12/10/2019
21:00 עבדאללה שוורץ
ג 15/10/2019
20:30 משפחה חמה (כתוביות עברית)
20:30 דברים שאני יודעת
ד 16/10/2019
20:30 משפחה חמה (כתוביות אנגלית)
20:30 דברים שאני יודעת
18:00 מרלן
19:00 גלות המשוררים- תספיס
ד 16/10/2019
21:00 מרלן
20:30 גלות המשוררים- תספיס
ה 17/10/2019
20:30 משפחה חמה
20:30 דברים שאני יודעת
11:00 מרלן
19:00 על אדונים ומשרתים-תספיס
ה 17/10/2019
20:30 על אדונים ומשרתים-תספיס
ו 18/10/2019
21:30 משפחה חמה
21:30 דברים שאני יודעת
10:00 הסונטות של שייקספיר- תספיס
ו 18/10/2019
12:00 הסונטות של שייקספיר- תספיס
ש 19/10/2019
21:00 משפחה חמה
21:00 דברים שאני יודעת
21:00 הגלולה
ב 21/10/2019
21:00 שבעה
21:00 הגלולה
ג 22/10/2019
20:30 שבעה
20:30 הגלולה
ד 23/10/2019
20:30 אפס ביחסי אנוש
20:30 שבעה
ה 24/10/2019
20:30 אפס ביחסי אנוש
ו 25/10/2019
21:30 אפס ביחסי אנוש
21:30 מר גרין
ש 26/10/2019
18:00 אפס ביחסי אנוש
18:00 מר גרין
ש 26/10/2019
21:00 אפס ביחסי אנוש
21:00 מר גרין
א 27/10/2019
20:30 אפס ביחסי אנוש
20:30 שיעור ריקוד
ב 28/10/2019
20:30 אפס ביחסי אנוש
20:30 שיעור ריקוד
ג 29/10/2019
20:30 אפס ביחסי אנוש
11:00 שיעור ריקוד
ד 30/10/2019
20:30 עבדאללה שוורץ
20:30 קופסה שחורה (כתוביות אנגלית)
ה 31/10/2019
20:30 קופסה שחורה
ו 1/11/2019
12:00 קופסה שחורה
ו 1/11/2019
21:00 קופסה שחורה
ש 2/11/2019
18:00 קופסה שחורה
ש 2/11/2019
21:00 קופסה שחורה
א 3/11/2019
20:30 שיעור ריקוד
ב 4/11/2019
20:30 שיעור ריקוד
ג 5/11/2019
20:30 שיעור ריקוד
20:30 רנו 4
ד 6/11/2019
11:00 רנו 4
ד 6/11/2019
20:30 רנו 4
ה 7/11/2019
20:30 אפס ביחסי אנוש
ו 8/11/2019
21:00 אפס ביחסי אנוש (כתוביות עברית)
ש 9/11/2019
18:00 אפס ביחסי אנוש
ש 9/11/2019
21:00 אפס ביחסי אנוש
א 10/11/2019
20:30 אפס ביחסי אנוש
ב 11/11/2019
20:30 אפס ביחסי אנוש
ג 12/11/2019
20:30 אפס ביחסי אנוש
ד 13/11/2019
20:30 אפס ביחסי אנוש
ה 14/11/2019
20:30 אפס ביחסי אנוש
20:30 דברים שאני יודעת
ו 15/11/2019
11:00 אפס ביחסי אנוש
21:30 דברים שאני יודעת
ו 15/11/2019
21:00 אפס ביחסי אנוש (כתוביות אנגלית)
ש 16/11/2019
18:00 אפס ביחסי אנוש
ש 16/11/2019
21:00 אפס ביחסי אנוש
א 17/11/2019
20:30 עבדאללה שוורץ
ב 18/11/2019
20:30 עבדאללה שוורץ
ה 21/11/2019
20:30 אפס ביחסי אנוש
ב 25/11/2019
20:30 משפחה חמה
ה 5/12/2019
20:30 אפס ביחסי אנוש (כתוביות אנגלית)